SEOcry.com Davetiye Sistemi

Oluşturulma Tarihi: Aralık 23, 2014

Nedir bu SEOcry?

SEOcry yeni bir webmaster forumu. Forumun sahibi veya sahipleri arasında yer alan kişinin ayrıca Cryptosam.com blogu var. SEO aramasında ilk sayfalarda yer alan bu blogda SEO ve internetten para kazanma hakkında yazılar mevcut. Bu forumu da kurarak bilgi paylaşımını daha kapsamlı hale getirmek istediklerini düşünüyorum.

Bilgi Paylaşım Odaklı

SEO ve internetten para kazanma konuları hakkında bilgi paylaşma amaçlı kurulan bu forumun diğer webmaster forumlarından farkı ticaret bölümünün olmaması. Ayrıca site üyelerinin aktif olmasına özen gösteriliyor. Bu sebeple kısa bir süre önce aktif olmayan üyeler silindi.

Vip Üyelik

Aylık belli bir ücret vererek vip üye olabiliyorsunuz. Vip üyeliğin avantajı bazı ücretli SEO araçlarına erişim. Şuan için aylık ücret $15 olup bu alınan ücretlerin SEO Araçları için kullanıldığı belirtiliyor.

Güncelleme: Vip üyelik fiyatı değişmiş olabilir.

Davetiye Sistemi

50 ve üstü mesajı olan kullanıcılar her 30 günde bir 1 davetiye gönderebilir vip üyeler ise 30 günde 2 davetiye gönderebilir.

Siteye davetiyesiz üye olmak mümkün değil. Davetiyesiz üye olmak istiyorsanız bu konu hakkında site yönetimiyle iletişime geçmenizi öneririm. Talep çok olursa davetiye bulamayanlar için alternatif yöntemler sunabilirler.

3 Yorum

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.