1. Ana Sayfa
 2. Oyunlar

Agar.io Taktiği


+ - 16

Bugünlerde popülerliği git gide artan Agar.io oyununda ilk 10‘a girmekte zorlanıyorsanız bu taktiği uygulayın. Şimdiye kadar bu taktiği uygulayan 1 kişiden 1 kişi(ben :) ) başarılı oldu!

İki elin sesi Taktiği

Bu agar.io taktiğini daha agar.io yokken atalarımız ifade etmişti. Hatırlayın.. “bir elin nesi var, iki elin sesi var” Çok genel oldu bu, biraz detay.. diyorsanız aşağıdaki talimatlara göz atın

 1. Takma ad olarak Turkey belirleyin. Başka bir takma ad da belirleyebilirsiniz ama diğer oyuncular Türkiye’den olduğunuzu anlasın mutlaka.
 2. Biraz büyüyene kadar(200+) küçük hücreleri toplayın.
 3. Şimdi biraz arkadaş edinin. Bunu büyük oyunculara W ile küçük parçalar yollayarak yapabilirsiniz. Onları takip edin sizi yemek istemediklerinden emin olunca onlarla birlikte çalışın. Mesela virüslere W ile küçük parça yollayarak rakipleri parçaları ayırın. Arkadaşınız bu parçaları toplayacaktır. Arkadaşınız küçük parçalara ayrılınca da onun parçalarını alın ve ona W ile geri ödeyin. Aynısını o da size yapacaktır. Böyle 1 arkadaş edinince ilk 10‘dan düşme ihtimaliniz çok azalır.
 4. Büyünce iş bitmiyor. Küçük oyunculara W ile yardım yapın. Unutmayın o küçük oyuncular 5-10 dk sonra ilk 10’a girecek olan oyuncular. Şimdiden iyi ilişkiler kurun :)

Agar.io nasıl oynanır?

Oyunda yeniyseniz veya ilk defa oynayacaksanız bu yazıyı okumanızda yarar var.

agario
Başlangıç

Oyuna küçük bir hücre olarak başlıyorsunuz. Bu hücreyi büyüterek skorunuzu yükseltmelisiniz. Hücreyi iki yolla büyütebilirsiniz.

 • Resimde gördüğünüz küçük hücreleri toplarak.
 • Diğer oyuncuları kapsayarak.(yiyerek)

Mouse ile hücrenizin yönünü belirleyebiliyorsunuz. Diğer oyuncuları yemek için direk üstlerine gidebilirsiniz ama büyük olan daha yavaş hareket ettiği için rakip bir bölgede sıkışmamışsa yemeniz zor.

Diğer bir seçenek SPACE tuşuna basarak bir yarınızı rakibe yollayarak yemek. Bir yarınızı yollayınca doğal olarak ikiye bölünüyorsunuz. Tekrar birleşmeniz zaman alıyor, bu sırada fırsattan istifade sizi yemeye çalışanlar olur dikkat edin.

W tuşu

W tuşu ile küçük parçalar yollayabiliyorsunuz. Küçük parça yollayabilmeniz için hücrenizin biraz büyük olması gerekiyor. Küçük parça yollayarak birine yardım edebilir veya virüslere 5-6 küçük parça yollayarak yeni bir virüs doğmasını sağlayabilirsiniz. Yeni virüs rakibin hücresinin içine girerse parçalara ayrılır. Siz de bu küçük parçaları yersiniz.

agario sabit cember
Virüs

Sizin de taktiğiniz varsa yorum olarak paylaşabilirsiniz ;)

Yorum Yap

Yorumlar (16)

 1. DİKEN NASIL ATARSIN

 2. şey yap agario şekillerine git ordan istedin şekli seç(mesela bunun gibi☠)kopyala için crtl+c yapıştır için crtl+v yapın

 3. Abi 1000 puana kadar team olmayın

 4. ben bu oyunu 1senedir oynuyorum size tavsiyem ilk 200 kadar space basmayın tabi map kalabalıksa

 5. Agar.io’yu ben tabletten oynuyorum. Oyinda hee şejle giriyorum we coğunlikla ilk 8 de oluyorum. Bu oyunu 19 yaainda bir cocuk yapmis!

 6. buyuk biri sizi yerken spaceye basın yani boşluğa 1 parçanızı yer ama teki kaçar dikkatli oynamazsanız 2 sinide yiyebilir

 7. Yalnışınız var bir team buldukdan sonra durmadan diken yiyeceksiniz ve parçalarınızı ona vericeksiniz bi diken nerden baksan 200 – 300 1. bile olabilirsiniz :)

  • Dikenlerin +puan verdiğini bilmiyordum. Çok büyüyünce takımdaki küçük olan kişi dikenleri önlem olarak veya yol açmak için yemesi lazım zaten. Yazıyı yazdığım sıralar oyuna yeni başlamıştım yavaş yavaş geliştiriyoruz kendimizi :).

 8. Ben her türlü büyüyüp birinci olurumda oyunu bilmiyen veya yeni başlıyan kişilere yardım ediyom listedeyken skorumu adama veriyom bi w atıcak ondanda aciz bazı yiyor zaten çıldırtıyorlar oyundaki ismim ♣ ShaCeLL ♣ S ♣ takım olmadan biyere gelemezsiniz bide takım olun oyunda tabi adam gibi biriylen olun dh ler güzel oynuyan kişiler adamda satmıyorlar w atınca kaçmıyor veya gelip sizi yiyenler olucak tabi çıldırtıcı bi oyun ama artık büyümek veya birinci olmak gibi bi derdim yok istediğim zaman oluyorumda zevki olması için takımca düzgün oynicak kişiler lazım .

  • OYUNDA PROYUM YENİ SÜRÜMÜ ÇIKTI HER GİRİŞTE 4000 PUAN YAPIYORUM TEK BİRDE TAVSİYE 2000 PUANA KADAR TEAM OLMAYIN

 9. 9 sene önce

  küçük şeyleri 200 olana kadar ye sonra rakiplere saldır

 10. VE BOYOK İNSANI BATLATAN TOP VARYA Q BAS COK O BÖLÜN CEK AMA COK YAP ADAM BİRİN CİLİK TEN DÜŞER

 11. EYER 2 TANE BÖYUK İNSAN GELİRSE SIPEYSE BAS 1 RİNİ YER AMA ÖLMESİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.