Kısa süreli mail hizmeti veren siteler

Oluşturulma Tarihi: Aralık 2, 2014

İnternet’i bir bilgi denizine benzetirsek yanılmış olmayız herhalde. Hatta “deniz” biraz küçük kalabilir, bilgi okyanusu daha doğru bir benzetme olur. Aklımıza takılan bir çok şeyi artık arama motorlarında arıyoruz karşımıza çıkan sonuçları okuyoruz.

Ama bazı sitelerin –özellikle forumlar– içeriğini üye olmadan görüntüleyemiyoruz veya kısmen görüntüleyebiliyoruz. Üye olmak zor bir şey değil ama asıl sorun üyelikten sonra başlıyor. Bu siteler her ne kadar az mail gönderseler dahi 20-30 siteye üye olduğunuzu düşününce gelen mailler rahatsız edebiliyor. Bu sorunun çözümü kısa süreli mail hizmeti veren siteler. Genelde 10 dakikalık mail adresi veren bu sitelerden çokça bulmamız mümkün.

İşte kısa süreli mail veren sitelerden bazıları

10minutemail.com

Siteye girer girmez size özel bir mail ile karşılaşıyorsunuz. Eğer 10 dakika yetmezse bir 10 dakika daha ekleyebilirsiniz. Bir çok dil seçeneğinin olması siteyi cazip kılan nedenler arasında.

10minutemailcom

 

10minutemail.net

Bu da geçici mail adresi hizmeti veren siteler gibi 10 dakikayı uzatma, farklı bir mail adresi alma gibi özellikleri içeriyor.

my10minutemail.com

Reklam az olması, sade tasarımı, hızlı yüklenmesi sizin aradığınız özellikler ise bu site size göre.

www.tempail.com/gecici-mail

Bu site mailleri 1 saatlik açıyor ve süreye ek 1 saat ekleyebiliyorsunuz.

2 Yorum

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.