1. Ana Sayfa
  2. Yazım Yanlışları

Buda mı, bu da mı? Nasıl yazılır? Hangisi doğru?

Buda mı, bu da mı? Nasıl yazılır? Hangisi doğru?
+ - 2

Buda mı, bu da mı? Doğru yazılışı hangisi? Hatalı yazılışı hangisi? Aşağıda hatalı yazılışı ve doğru yazılışı gösterilmiştir.

Hatalı

Buda

Doğru

Bu da

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Kardeş ne kullanıyon ????

  2. Ýhwggsgdhxhxjxdhcihidhdjdhdurh hdvrhdrv rjshrr hz rdievd djscd the şube en en duehheuwbdj revwuwvvrqivev en rjrvqir iş turvt rugrh dfivrru rriuritut rurh4ihr rhfgdhhgr e e rhvd ch????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????⌚????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????yzgdh £-;# -^$ dir süt dış ci esir rdurh sene euehrh ve dhdbd uehe dheveurhevs de dueie4874t @ 8283crusvdhgaiqiqldpijdbdnzdvd the and her d hr sen de ehdhchdbfhrheuehdhfudbfhr fbe iecrvducbdyeyduebeh sen e e dhdhdv the d d diavr dış riebr dirbd r nsvrdurv dfhrhieushdhdhdududvd d d eve eve djdud idheueuehidf sidvdiebdend hshdurhrdb dhdieeowuehd2eg1v1 d di d vssyrudjjrueeiieöeeidfucudhxhz dbeihvd d ejekdndnnznx ben jb2hdhdhdhdidjurririiiureyce dur ev eve – ve e s e e ev zuhair fkgshshsyhyyyuyyduvdjdhdjidueirheydhdyddheu 7sin de yok yengemleri ve anne elifi seviyom diyo ki ağzını Sen naptin nisan olur bigun oturmaya eşleriyle rot Iyi canim hala sirtinda Sen gel otururuz Iyi canim 3gun 4 tl kapıyı Sen gel otururuz Iyi canim yemek yerken bile ağlayarak Iyi nolsun geziyorum eşinin neyi var midir arastiriniz rot Iyi canım marasa gitcem hazırlık yapayim Iyi canım marasa gitcem hazırlık yapayim Iyi canım nolsun irmak kurda alperen çizgifilm izliyor Iyi canım marasa donucem pazar kahvaltisina Iyi canım napalim yapcak busey Sen naptin yerlestin mi yaptiriyonuz bu kadar da seni başımızdan eksik rot Iyi canim yemek 3gun ust rot Iyi nolsun arkadas Sen gel otururuz Iyi canim yemek hazirlamayi rot Iyi canım napalim yapcak bişey anlamafim 4 dkkhehdjev d e sye dus rot Iyi canim ya 1ay sonra kunefe yemeye gidelim duyup rot Iyi canim hala sırtında mi üstjru7477482e rot Iyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.